ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC

ویژگی های محصول:
  • نوع ماژول: فیبرنوری
  • دما در هنگام کار: 0تا 70 درجه سانتیگراد
  • دمای در هنگام انبار(بدون کار): -40 تا 70 درجه سانتیگراد
  • جنس: استیل ضد زنگ
  • رنگ: سفید
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی ۷ روز هفته
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC از دو پورت  فیبر نوری تک حالت استفاده می کند. این ماژول ها در سوئیچ های قابل استفاده در اترنت که جایگاه آن تعبیه شده است بنا به نیاز شبکه و سوئیچ نصب می­شوند. این ماژول داده ها را تا فاصله حداکثر ۲۰ کیلومتر ارسال میکند.

 

مراحل نصب ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC

۱٫ لطفا منبع سیگنال و قدرت دستگاه را خاموش کنید لازم به ذکر است نصب با روشن بودن ممکن است به دستگاه آسیب برساند
۲٫قرار دادن دو فیبر نوری درسوکت ماژول فیبرنوری
۳٫ بررسی کنید که نصب صحیح است و دستگاه مناسب است ومطمئن شوید که تمام اتصال برای سیستم قابل اعتماد و قدرت است.
۴٫ اطمینان حاصل کنید که ارتباط نوری طبیعی است.

طراحی فیزیکی ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC

مانند بیشتر ماژول های فیبرنوری شبکه، ماژول فیبرنوری اچ ار یو ای مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC هم از بدنه‌ای استیل تماماً سفید ‌رنگ ساخته شده است. ابعاد این ماژول فیبرنوری ۵۵٫۴× ۱۳٫۷ × ۶٫۲۵میلی‌متر میباشد .

شرایط و یژگی های ایمنی ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC

برای اینکه عمرمفید محصول کم نشود باید محصول در دمای ۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد در زمانی که در حال کار است قرار بگیرد و در صورتی که محصول در انبار نگهداری می شود دما مورد نیاز برای این که به محصول آسیبی وارد نشو دمای ۴۰- تا ۷۰ درجه سانتیگراد است.
در مورد مسائل ایمنی این ماژول بحث تخلیه الکترو استاتیک ( ESD ) در زمینه حفاظت از ماژول در نظر گرفته شده است.
پدیده تخلیه الکترواستاتیک یا به عبارتی دیگر ESD که از کوتاه شده عبارت Electrostatic Discharge تشکیل شده است به‌طور کلی به انتقال پیوسته و بسیار سریع بارهای ایستای الکتریکی در بین دو جسم گفته می‌شود که اغلب در هنگام نزدیکی و یا تماس دو سطح میزبان پتانسیل‌های مختلف با یکدیگر رخ داده و برای مدت زمان محدودی و تنها یک مرتبه به وقوع می‌پیوندد. رویداد فوق که در قالب اصلی‌ترین دلایل بروز خرابی‌های مکرر در وسایل رسانا (مانندماژول )طبقه‌بندی می‌گردد از عوامل گوناگونی نشأت می‌گیرد که تولید نوعی میدان الکترواستاتیک قوی در فیمابین دو جسم در فاصله نزدیک به یکدیگر (بدون تماس فیزیکی) از جمله این موارد به شمار می‌رود. اقدامات امنیتی لازم در این ماژول با استاندارد IEC61000-4-2در نظر گرفته شده است و سطح ایمنی لازم در جدول توضیحات ذکر شده است.

سایر ویژگی ها ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC

از دیگر ویژگی‌های ماژول فیبرنوری مدل HRUI SFP-125-13-S20-LC می‌توان به استانداردهای آن اشاره کرد:
• استاندارد FCC که مخفف عبارت Federal Communications Commission است نشان دهنده ی این است که این کالا با استانداردهای “کمیسیون ارتباطات فدرال”ایالات‌متحده سازگار است و تداخلات الکترونیکی غیراستاندارد ندارد.
• گواهی‌نامه CE نماد بازرگانی است که نشان می‌دهد این سویچ شرکت اچ آر یو آی مورد تائید اتحادیه اروپاست و خریدوفروش آن در این حوزه مجاز است.
• استاندارد RoHS که مخفف عبارت ” Restriction of Hazardous Substances ” استانداردی است که بکاربردن برخی مواد خطرناک در ساخت محصول را محدود می‌سازد؛ این استاندارد فقط به دستگاه‌هایی اعطا می‌شود که در ساخت آن از مواد سمی و خطرناک استفاده نشده و قابلیت بازیافت داشته باشد.

در صورت نیاز برای خرید و مشاوره با همکاران ما در تماس باشید ، یکی از اهداف مجموعه زاویه دید راهنمایی شما عزیزان برای خرید بهتر است .

ابعاد

55.4× 13.7 × 6.25 میلیمتر

وزن

170 گرم

توان مصرفی

1w

ولتاژ مصرفی

DC3.15V~3.45V

نوع فیبر نوری

Single-mode9/125um ,multi-mode 50/125um

نوع پورت‌ فیبرنوری

LC

فاصله انتقال داده

Single-mode 20km, multi-mode 2km

ESD (موارد حفاظتی و ایمنی)

1a contact discharge 3 level
1b air discharge 3 level
Per: IEC61000-4-2

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.