بلاگ, مقالات

دوربین مداربسته اس ویژن (svision) را چقدر می شناسید؟

شرکت svision  در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه ی دوربین مداربسته آنالوگ در کشور ایران آغاز کرد.

 

 

 

 

روند پیشرفت Svision

این شرکت توانست در راستای ارتقاء سطح کیفی سیستم های امنیتی کشور با همکاری شرکت های معتبر(سونی) سطح کیفی محصولات خود را ارتقا دهد. این شرکت توانست در مدت کوتاهی، همزمان با پیشرفت تکنولوژی در سطح دنیا، خود را همگام با تکنولوژی جهان پیش ببرد.ب دون شک همگام بودن و بروز بودن یک شرکت در زمینه تکنولوژی و نوآوری را می توان نقطه قوت و استمرار یک مجموعه دانست.

نمایشگاه دوربین مداربسته در اصفهان با حضور شرکت زاویه دید اصفهان

نمایشگاه دوربین مداربسته در اصفهان با حضور شرکت زاویه دید اصفهان

هدفگذاری و دنبال کردن اهداف


هدفگذاری و دنبال کردن اهداف تا تحقق کامل آنها بسیار دشوار است. ولی گروه تولیدی اسویژن با تلاش و پشتکار برای غلبه بر موانع
 گام های  خود را بطور محکم و استوار در زمینه تولید دوربین های مداربسته و ضبط کننده های دیجیتال برداشته است. این مجموعه با ورود به مبحث دوربین های(IP) تحت شبکه و توانسته در نهایت به چیزی دست یابد که ارزش این همه سخت کوشی را داشته باشد.

 

تولید دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) اسویژن

شرکت اس ویژن (svision) با ورود به مبحث دوربین های تحت شبکه توانست کیفیت محصولات خود را تثبیت کند. svision توانست محصولات تحت شبکه خود را با کیفیت عالی و با محصولات متنوع بسیار زیاد مانند دوربین های ۱/۳٫۲٫۳٫۴٫۵ مگاپیکسل و اخیرا ۸ مگاپیکسل و با قیمت رقابتی وارد بازار رقابت کند و دگرگونی بزرگی در حوزه سیستم های امنیتی ایجاد کند.

 

تولید دستگاه های ضبط کننده اس ویژن

شرکت اس ویژن (svision) پس از موفقیت در تولید دوربین مداربسته با کیفیت تحت شبکه ، در حوزه ضبط کننده های دیجیتال ان وی آر و همچنین دی وی آر  نیز خوش درخشید .

تولید دوربین مداربسته اس ویژن در داخل کشور

در سال های اخیر در راستای خودکفائی در امر تولید دوربین های مداربسته بسیاری از شرکت های فعالیت داشته اند.  آن ها در حوزه حفاظتی و امنیتی نگاهی جدی و کارشناسانه به این امر داشته اند. آن ها توانسته اند در راستای نیل به تولید ملی اقدامات قابل توجهی انجام دهند. اگر بخواهیم یکی از آن شرکت های موفق و پیشرو را در آن امر نام ببریم بدون شک می توانیم نام برند svision را در سطر اول آن گفته ها  قرار دهیم. svision توانست با اخذ پروانه بهره برداری و تولید از وزارت صنایع و معادن شروع کند. این شرکت با به کارگیری کادری مستعد و مجرب شروع خودکفائی در تولید دوربین های مداربسته را اعلام کرده است.

 

تلاش برای موفقیت

شرکت افروز سازان در راستای تولید  سیستم های امنیتی و دوربین مدار بسته فعالیت دارد. این شرکت پس از بررسی شرکت های مختلف در سراسر جهان و با تکیه برتخصص کارشناسان تحقیق و توسعه (R&D) خود در حال  تولید محصول برند ایرانی Svision  است. این تولید کننده داخلی با آنالیز بازار  داخلی و خارجی ، کیفیت محصولات موجود در بازار ایران ،  در صدد تولید بهترین محصولات با کیفیت و قیمت مناسب برای  هموطنان خود است. شرکت زاویه دید اصفهان نیز از سال 1391 بصورت رسمی همکاری خود را با شرکت افروزسازان شروع نموده و تا امروز در حوزه  دوربین مداربسته در اصفهان به فروش برند اسویژن معروف است.

اهداف این شرکت:
– خودکفایی در امر تولید یکایک قطعات بخصوص بدنه دوربین مداربسته
– بی نیازی این شرکت به شرکت های تولید کننده قطعات

 

 به جرات می توان محصولات تولیدی این شرکت را با برند اس ویژن جز 10 برند اول ایران دانست.

 

 

برای مشاهده بهترین دوربین های اس ویژن به این صفحه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *